Akční nabídky » DNY RELAXACE A KRÁSY

To nejcennější, co můžete v dnešní uspěchané době darovat sobě nebo svým blízkým, je čas zastavit se a trochu si vydechnout.

Právě pro Vás jsme připravili novinku ve Studiu Esthétique:

Dny relaxace a krásy

Prožijte výjimečný odpočinkový den a načerpejte nové síly. Svěřte se do rukou našich zkušených odborníků v péči o vlasy, pleť a tělo a nechte se rozmazlovat.

Můžete vybírat z těchto relaxačních balíčků:

 

Relaxační balíček I. – cca 2,30 h – 1300,-

  • Kompletní kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou Sothys Paris - odlíčení, diagnostika pleti, peeling, úprava obočí, uvolňující masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, sérum,  aplikace krému, jemné líčení. Dle přání barvení obočí a řas. (105min.)
  • Regenerační a relaxační vlasová kúra Biolage - mytí, aplikace intenzivní kúry Cera-Repair, masáž hlavy, foukaná, styling (45min.)

 

Relaxační balíček II. - cca 3,25 h - 1770,- Kč

  • Regenerační a relaxační masáž zad a šíje (45min.)
  • Kompletní kosmetické ošetření pleti luxusní kosmetikou Sothys Paris - odlíčení, diagnostika pleti, peeling, úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu, maska, sérum, aplikace krému, denní líčení, popřípadě barvení obočí a řas (105min.)
  • Hloubková regenerační vlasová kúra Biolage - mytí, aplikace intenzivní kúry Cera-Repair, relaxační masáž hlavy, aplikace výživné masky, foukaná, styling (45 min.)

 


Po celý relaxační den Vás bude provázet uklidňující relaxační hudba, světla svíček a vůně aromatických olejů. V ceně je také malé občerstvení - káva, čaj nebo voda s citronem.


Den plný relaxace je maximální uvolnění a odpočinek. Zapomeňte alespoň jeden den na chaos a stres všedního dne a přijďte relaxovat.

 

Informace a objednávky na tel. 777044680. Na tuto službu poskytujeme i dárkové poukazy.

 
Kontakt: Studio Esthétique, Helceletova 9, 779 00 Olomouc
Webdesign STUDIO VIRTUALIS