Kosmetika » Péče o oči a oční okolí » Nový program oční péče Sothys s vysokou ochranou

Nový program oční péče Sothys s vysokou ochranou

Oční kontury jsou nejtenčím a nejkřehčím místem na Vašem obličeji. Jsou vystavovány nepříznivým vlivům vnějšího okolí a více než 10 000 mrknutí denně. Bez ohledu na to, kolik je vám let, odráží Váš celkový stav, únavu, stres apod. Rychle se zde projevují na první pohled viditelné známky stárnutí: tmavé kruhy pod očima, otoky a hluboké vrásky.

Srdcem tohoto programu je oční komplex, který byl speciálně vyvinutý Pokrokovým výzkumem Sothys, aby chránil oční okolí, omezil tvorbu vrásek, tmavých kruhů a otoků.

Skládá se z exkluzivních Sothys výtažků lnu druhé generace a extraktu horských květin pocházejících z rostlinných kmenových buněk. Vysoce ochranný oční komplex je výsledkem nejnovějších vědeckých a kosmetických trendů.Glykobiologie zdůrazňuje úlohu cukrů, které napomáhají lepší ochraně, regeneraci a celkovému fungování pleti.

Nový program oční péče Sothys nabízí inovativní řešení pro viditelně mladistvější vzhled Vašich očí. Vysoká míra snášenlivosti výrobků, složení bez parfemace a přidaných barviv, oftalmologicky testovaný program pro citlivé oči a uživatele kontaktních čoček.

Profesionální salonní ošetření a 3 produkty pro domácí péči s cíleným účinkem:

1. okamžitá redukce
2. účinná péče
3. trvalá ochrana

Ošetření v salonu:

Pomáhá ve 4. krocích okamžitě zmírnit známky únavy a projevy stárnutí. Ošetření, které oceňují klienti již po první aplikaci.

Po odlíčení make-upu a jemné gommage následuje aplikace vyhlazujícího séra okolo očního kontur. 
Dále se můžete těšit na modelage očního okolí ve 3.krocích s výtažkem hořkého pomeranče vybranou pro svou schopnost snížit propustnost krevních cév: dvojitá modeláž porcelánovými lžícemi, které se zchladí v ledové vodě,aby poskytly očním konturám okamžitý pocit úlevy v kombinaci s manuální modeláží kosmetičky. Porcelánové lžíce se dokonale přizpůsobí oblasti očních kontur. Následuje nanesení masky s ovesnými cukry a aplikace kompresních polštářků pro vyhlazení očních kontur a jejich mladistvější vzhled. Závěrečná péče zahrnuje aplikaci Multiaktivního očního krému a krému dle typu pleti.
Pro koho je oční péče vhodná?


- Pro oční okolí s vráskami, tmavými kruhy nebo trpící otoky očních kontur 
- Pro ty, kterří jsou unavený po dlouhém cestování 
- Pro ty, kteří chtějí získat jiskřivý pohled před nebo po společenské události 
- Pro ty, kteří chtějí oddálit tvorbu vrásek okolo očí 

Tuto péči si můžete dopřát samostatně nebo jako doplněk k intenzivním kúrám.
Doba ošetření: 45 min. Cena 690,-Kč
K intenzivním kúram: 450,-KčDomácí péče

Soin regard multi-actions - Multiaktivní oční krém- 15ml - 1520,-Kč

Jemná emulze bez přidaných barviv a bez parfemace. Oftalmologicky testováno na citlivých očích a uživatelích kontaktních čoček. Aplikujte ráno a/nebo večer na celou oblast (kromě oblasti pohyblivého víčka) od vnitřního koutku oka směrem ke spánkům. naneste také na oblast mezi obočí.


Roll-on anti-poches / anti-fatigue - Protivráskový a energizující roll-on gel - 15ml - 1140,-Kč

Gel jemné textury, který se rychle vstřebává. Bez přidaných barviv a bez parfemace. Oftalmologicky testováno na citlivých očích a uživatelích kontaktních čoček. Použijte roll-on pro jemný film na pleti, aplikujte od vnitřního koutku oka směrem ke spánkům.
Nepoužívejte na oční víčko. Pro redukci otoků je doporučován ráno. Pro zklidnění očních kontur namáhaných únavou doporučován večer nebo během dne pro okamžitý chladivý účinek.

Correcteur anti-cernes - korektor na tmavé kruhy pod očima - 10ml - 820,-Kč

Univerzální odstín, bez parfemace. Oftalmologicky testováno na citlivých očích a uživatelích kontaktních čoček. Použijte ráno po aplikaci Multi-action eye contour/Soin regard multi-actions a před make-upem jemným vklepáním pod oko od vnitřního koutku oka směrem ke spánkům nebo kdykoliv je potřeba během dne.
Kontakt: Studio Esthétique, Helceletova 9, 779 00 Olomouc
Webdesign STUDIO VIRTUALIS