Kosmetika » Sezónní kúra jaro/léto 2018 - meloun a limetka » Sezónní kúra jaro/léto 2018 - meloun a limetka

 

Nové okysličující sezónní ošetření Sothys Paris jaro / léto 2018 meloun a limetka

 

 

ŠŤAVNATÉ, VOŇAVÉ OŠETŘENÍ PLETI, originální koncept ošetření, limitovaná edice.

Obsahuje léčebný komplex, který se řídí změnou ročního období a dodává pleti to, co v danou chvíli potřebuje.

Pro jaro a léto 2018 přichází NOVÁ okysličující řada s výtažky vodního melounu a limetky. Vodní meloun má hydratační a antioxidační vlastnosti a limetka- osvěžuje, dodává pleti jas a také působí jako antioxidant.

Produkty a ošetření pro opravdové gurmány:-)

Po zimním období bývá naše pleť mdlá, unavená a chybí jí jas. Sezónní ošetření Vaši pleť nabije energií, okysličí ji a dodá potřebné vitamíny. Pleť se rozjasní, posílí a zregeneruje a bude lépe odolávat nepříznivým vlivům v letním období.

 

VÝSLEDKY OŠETŘENÍ:

  • Komplex multifunkčních antitoxinů - mimořádná buněčná regenerace
  • Okysličení - pleť se rozjasní a je více sjednocená
  • Zesilovač účinnosti - pleť je schopná lépe přijímat
  • Koktejl vitamínů (C, PP a provitamin B5) - regenerace, revitalizace pleti, ochrana před poškozením pleti slunečními paprsky
  • Povzbuzená a posílená pleť - lépe bojuje s nepříznivými vlivy v letním období

 

Toto ošetření Vaši pleť detoxikuje, vyživí, okysličí a rozzáří.

 

Vyzkoušejte i Vy skutečnou sílu pro revitalizovanou pleť plnou vitality. Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti, zvláště s nedostatkem jasu, mdlé a unavené.

 

 

 

DÁVKA KYSLÍKU PRO PODPORU OBRANNÉHO SYSTÉMU PLETI A SÍLA VITAMÍNŮ PRO REVITALIZACI PLETI PŘED NOVOU SEZONOU. OKYSLIČUJÍCÍ SEZONNÍ PÉČE O PLEŤ V LIMITOVANÉ EDICI, KTERÁ JE KOMBINACÍ CHRONOBIOLOGIE A POŽITKU Z OŠETŘENÍ.


Postup kúry:


Odlíčení - pomocí vhodného pleťového mléka a pleťové vody odstraníme z pleti make-up a nečistoty


Exfoliace - detoxikační maskou s peelingem 2 v 1 s výtažky vodního melounu a limetky provedeme mechanickou exfoliaci, čímž odstraníme hluboko usazené nečistoty a odumřelou vrstvu pokožky a připravíme ji tak pro další kroky ošetření. Necháme 5 minut působit, aby se projevily antioxidační a detoxikační účinky a pleť mohla přijmout dávku vitamínů.

Modelace - modelačním krémem s bambuckým máslem a výtažkem z limetky pro regeneraci a výživu pleti provedeme relaxační masáž obličeje, krku a dekoltu 

Maska - na pleť naneseme podmasku smíchanou z modelačního krému a okysličujícího séra s vitamíny. Na takto připravenou pleť a krk aplikujeme slupovací masku a necháme 10-15 min. působit

Závěrečná péče - na závěr aplikujeme na pleť okysličující vitamínové sérum a následně vhodný pleťový krém Sothys.


V NABÍDCE OD BŘEZNA 2018

Cena: 1280,-Kč/ 90 min

 

SOTHYS Paris navíc přichází s novinkou v podobě  3 nových prodejních produktů bez parabenů:


Detoxikační maska s peelingem 2 v 1 (670,-Kč) - Jemná krémová pasta s bílým jílem a exfoliačními rostlinnými zrníčky pleť zvláčňuje, dodává jí jemnost a jas a podporuje její obnovu. Účinnými složkami jsou výtažky z melounu a limety a koktejl vitamínů. Má antioxidační, regenerační a posilující účinky. Používá se 1-2x týdně.

 

 

 

 

 
Kontakt: Studio Esthétique, Helceletova 9, 779 00 Olomouc
Webdesign STUDIO VIRTUALIS